FOTOGALERI/ Tifozët e Romës dhe Feyenoord ‘pushtojnë’ Tiranën

Pas një nate me plot trazira, dita ka nisur me festë dhe tifozët e të dyja skuadrave kanë vizituar kryeqytetin në çdo cep.

Tifozë të Romës dhe Feyenoord ditën e sotme janë shtuar në numër.

LEXO EDHE:
Prapaskenat e sherrit të tifozëve në Tiranë, gazeta italiane: Vodhën thikat në restorant
Deri më tani gjithçka ka shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Tifozët kanë shijuar ditën me diell dhe kanë vizituar vende të ndryshme të qytetit siç është parku, liqeni dhe sheshi.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT