Foto të rralla të komandantit legjendar, Adem Jashari (Foto)

Në rrjetet sociale janë publikuar dy foto të cilat nuk ishin parë kurrë me parë në publik.
Bëhet fjalë për fotografi të komandantit legjendar, Adem Jashari. Në një foto Adem Jashari mban një revole, derisa në tjetrën një kallashnikov.
Adem Jashari po ashtu shihet me një fanellë kuqezi dhe një shqiponjë në anën e djathtë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT