Foto që ka mahnitur amerikanët, një zjarrfikës në re që ecën drejt një engjëlli

Një burrë nga Florida ka ndarë një fotografi të një formimi të reve, që ai beson se i ngjan një zjarrfikës që ecën drejt një engjëlli – 18 vjet nga sulmet terroriste të 11 shtatorit.

Matt Snou ishte duke shkuar për në punën e tij të Mërkurën në mëngjes kur shikoi imazhin në qiell.

Kapur nga një peizazh i mjegullt gjatë lindjes së diellit, fotoja e Snowit tregon figurën me krahë në anën e majtë dhe formën më të madhe që disa mendojnë se duket si një person me veshje zjarri në të djathtë.

Hashtagging ‘Asnjëherë mos harroni’ dhe ‘ditën atdhetare’, babai i martuar përshkruajti fotografinë: ‘Mund të jetë sepse sot është 9/11 por ky është formimi i reve që pashë duke vozitur në punë sot.

Postimi në mediat sociale ka marrë qindra aksione që kur doli në internet atë mëngjes dhe komentuesit e quanin ‘të pabesueshëm’, ‘të lë pa frymë’ dhe ‘të mahnitshëm’

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT