“Foto me Bossen”, Fationi publikon foto me nënën e Atdheut

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ka zgjedhur një mënyrë të veçantë që të tregoj mendimin e tij për konkurrentin tjetër të këtij emisioni, Atdhe Xheravinën.

Kur është pyetur nga ndjekësit për mendimin e tij për Atdheun, ai ka publikuar një foto me nënën e kosovarit.

“Ja 1 foto me Bossen e Atdhe Xheravina dhe e kuptoni ju ca mendimi kam”, ka qenë mbishkrimi që i ka vënë Fationi kësaj fotoje, duke bërë me dije se dyshja kanë raporte të mira mes vete dhe me familjarët e njëri-tjetrit.

Këtë postim e ka shpërndarë edhe vetë Atdheu në llogarinë e tij në Instagram./Express

- Advertisement -

MË TË FUNDIT