Formacioni më i mirë i muajit prill në La Ligë (Foto)

Në formacionin më të mirë të muajit prill të publikuar nga La Liga, mungon superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.
I vetmi lojtar i Realit që është në këtë listë është James Rodriguez, teksa Barcelona përmban plotë tre lojtarë: Alves, Messi dhe Suarez.
Edhe Atletico Madridi përmban plotë tre lojtarë: Oblak, Jesus Gamez dhe Griezmann.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT