Formacioni i mundshëm i KF Feronikelit për sfidën e nesërme (foto)

 

KF Feronikelin e pret një sfidë e vështirë nesër ku në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas pret Trepcën ’89.

Trajneri i Niklit, Afrim Tovërlani, për ndeshjen e nesërme ka në dispozicion të gjithë lojtarët.
Gjithashtu lajm i mirë para takimit me Trepçën`89, për skuadrën është kthimi nga Finlanda, i portjerit Flamur Neziti, i cili ishte pjesë e përfaqësuese së Kosovës, dhe do të jetë i gatshëm për ta ndihmuar skuadrën drejt fitorës së parë në kampionat.

KF Feronikeli pritet që nesër të luaj me këtë fromacion:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT