Formacioni i Dortmundit me Januzajn (foto)

Adnan Jnauzaj lojtari më i ri i Borussia Dortmund, pritet që në formacionin e trajnerit Tukel të luaj si mesfushor i avancuar në krahun e majt.

Ai do të jetë në një vijë me Mikhitarian dhe Reus që do ta shërbejnë me topa sulmuesin Aubamejang./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT