Formacionet zyrtare të KF Drenicës dhe KF Istogut

Në kuadër të superligës së Kosovës në ndeshjen e sotme që po zhvillohet në mes të Drenicës dhe Istogut këto janë formacionet zyrtare të paraqitur në fushën e gjelbërt.

Për Drenicën luajnë: Ymeri, Bejta, Cakaj, Geci, Syla, Sejdiu, Thaqi, Sejdiu, Tahiri, Gashi, Dushi. Trajner: Tahir Lushtaku.

Ndërkaq tek Istogu në formacion bazë janë: Hajrizaj, Bruqi, Kastrati, Dervishaj, Shabanaj, K. Gashi, F. Gashi, Ademaj, Saliagiq, Krasniqi, Sabotiq. Trajner: Nazmi Rama./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT