Formacionet zyrtare: Shqipëri-Lituani

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shqipëri – Lituani.

Shqipëria kërkon fitoren e dytë radhazi këtë edicion në Ligën e Kombeve, kur sonte kontestohet nga Lituania.

Kombëtarja ‘Kuqezi’ vjen në këtë ndeshje pas fitores 0:2 ndaj Bjellorusisë, kurse Lituania vjen nga humbja kundër Kazakistanit.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Lituanisë luhet me fillim nga ora 20:45.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT