Formacionet zyrtare: Sevilla – Juventus

 

Sevilla e pret Juventusin në kuadër të xhiros së pesët në UEFA Champions League.

Në këtë duel Juves i kryen punë vetëm fitorja nëse dëshiron të dal në vend të parë në grup.

Për këtë duel trajnerët kanë paraqitur këto formacione:

Sevilla: Rico, Mariano, Rami, Iborra, Vieto, Nzonzi, Escudero, Vitolo, Pareja, Vasquez dhe  Mercado.

Juventus: Buffon, Dani Alves, Rugani, Bonucci, Evra; Khedira, Marchisio, Pjanic; Cuadrado, Mandzukic, Alex Sandro./Drenicapres.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT