Formacionet zyrtare: Manchester United – Manchester City

Manchester United dhe Manchester City do të përballen sot nga ora 13:30, në Old Trafford, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshjes.

Manchester United: De Gea, Valencia, Blind, Shaw, Fellaini, Pogba, Mkhitaryan, Rooney, Lingard, Ibrahimovic

Manchester City:  Bravo, Sagna, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, De Bruyne, Silva (C), Sterling, Nolito, Iheanacho

- Advertisement -

MË TË FUNDIT