Formacionet zyrtare: Franca –Irlanda

Franca dhe Irlanda e nisi prej orës 15:00 duelin për të kaluar në cerekfinale të Euro 2016.

Këto janë formacionet zyrtare të dy skuadrave:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT