Formacionet zyrtare: Borussia Monchengladbah-Man City

 

Manchester City në duel me gjermanët kërkon vetëm fitoren për të shpresuar kalimin në fazën tjetër si kryesuese e grupit.

Ndeshja fillon në ora 20:45 dhe këto janë formacionet zyrtare:

glad

c1

- Advertisement -

MË TË FUNDIT