Formacionet zyrtare: Barcelona-Real

 

Derbi më i madh në planet ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit fillon në ora 21:00. Më poshtë i keni formacionet zyrtare me të cilat do të startojnë të dy skuadrat në këtë takim.
Barcelona: Bravo, Alves, Piqué, Mathieu, Alba, Maschearno, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar
Real Madrid: Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Kroos, Modrić, Isco; Bale, Ronaldo, Benzema
- Advertisement -

MË TË FUNDIT