Formacionet zyrtare, Atletico – Bayer Leverkusen

Atletico dhe Bayer Leverkusen kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.
Ballafaqimi i parë mes këtyre dy skuadrave i zhvilluar muajin e kaluar në Gjermani kishte përfunduar me fitore të Leverkusenit 1 me 0.
Formacionet zyrtare
Atletico: Moya, Juanfran, Gimenez, Miranda, Jesus Gamez, Mario Suarez, Koke, Cani, Arda, Griezmann, Mandzukic
Bayer Leverkusen: Leno, Spahic, Hilbert, Wendell, Toprak, Bender, Calhanoglu, Castro, Bellarabi, Son Heung, Drmic.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT