Formacionet zyratre: Shakhtar-Real Madrid

 

Real Madridi do të kërkoj këndelljen nga humbja e rëndë ndaj Barcelonës, dhe në duel me Shakhtarin, trajneri Rafa Benitez ka paraqitur këtë formacion:

Real Madrid: Casilla, Varane, Pepe, Nacho, Carvajal, Bale, Casemiro, Kovačić, Modrić, Isco, Ronaldo.

Shakhtar Donetsk: Pyatov, Ordets, Rakitskiy, Azevedo, Stepanenko, Fred, Bernard, Marlos, Kobin, Alex Teixeira, Gladkiy./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT