Formacionet zyratre: Manchester United-PSV

 

Manchester United me fitore ndaj PSV do të kualifikohet, dhe në ndeshjen e fundit do të luaj për vendin e parë ndaj Wolfsburg. Kundër PSV, Van Gaal ka paraqitur këtë formacion:

Manchester United: De Gea; Darmian, Smalling, Rojo, Blind; Schëeinsteiger, Schneiderlin; Lingard, Rooney, Memphis; Martial.

PSV: Zoet, Arias, Bruma, Brenet,  Hendrix, Cuardado, Proper, Narsingh, De Jong, Lacadia./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT