Formacionet zyratre: Malmo-PSG

 

Malmo është nikoqir i PSG dhe prej orës 20:45 nisin duelin dhe dy trajnerët kanë paraqitur këto formacione:

Malmö: Wiland, Konate, Tinnerholm, Bengtsson, Brorsson, Lewicki, Adu, Rodić, Rosenberg, Berget, Djurdjić.

Paris: Trapp, Thiago Silva, Marquinhos, Maxwell, van der Wiel, Thiago Motta, Di María, Matuidi, Rabiot, Cavani, Ibrahimović./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT