Formacionet e mundshme Barcelona-Real

 

Barcelona-Real luhet sonte prej orës 21:00 në Camp Nou, dhe gazetat e njohura sportive kanë filluar të publikojnë formacionet e mundshme për këtë takim.
Në foto mund të shihni formacionet e dy skuadrave sipas gazetës katalunase “Sport”.