‘FOL’ do të monitoroj punën e Qeverisë

Lëvizja FOL në një konferencë për media ka prezantuar platformën ‘IsaMetri”, përmes së cilës do të monitorohet puna e Qeverisë së Kosovës, transmeton zeri.info.

Në këtë web- janë paraqitur edhe aktivitetet e kryeministrit Isa Mustafa si dhe ministrave të kabinetit.

Kjo platformë është paraqitur në web sajtin e FOL-it,“matesi.levizjafol.org”

Image
Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT