Flet Ramiz Lladrovci, fitoi PDK dhe kjo është “Forca bën fuqinë”

Pas shpalljes së fitorës së PDK-së në Drenas, ka folur shumë shkurt Ramiz Lladrovci, duke thënë “I falënderoj të gjithë qytetaret që më kanë votuar edhe ata që nuk më kanë votu.
Lladrovci tha se fitorja e tij në Drenas e dëshmon thënien e tij “Forca e bënë fuqinë”, transmeton Drenica Press

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT