Flet Ilda Bejleri, për “dashurinë” me Xherdan Shaqirin

Gazetarja e njohur shqiptare Ilda Bejleri ka folur pas spekulimeve lidhur me një lidhje të saj me futbollistin Xherdan Shaqiri.
“Nuk e mohoj, e kam mik. Ai është një njeri me vlera të mëdha dhe një futbollist i lindur. Për ato që thuhen në gazeta nuk kam dëshirë t’i komentoj”, ka thënë Bejleri për Panoramën.

Më këtë deklaratë ajo nuk ka përgënjeshtruar thashethemet, madje mund të themi që i ka përforcuar ato.
Bejleri dhe Shaqiri janë fotografuar bashkë pak ditë më parë teksa konsumonin verë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT