Flamur Plakiqi lanson këngën e re të titulluar “S’mujn me na nda” VIDEO

Këngëtari i ri dhe tashmë i mirënjohur, Flamur Plakiqi ka lansuar projektin e ri, duke sjellë për publikun këngën e titulluar “S’mujn me na nda”.

Kjo këngë është realizuar me producent “Chipsi”, ndërsa videoja vjen nga Enis Nishori.

Të kujtojmë se Flamuri në tetor të vitit të kaluar kishte sjellë edhe këngën e titulluar “Du me t’pa”, këngë kjo që kishte arritur sukses.

Flamuri po ashtu ka qenë pjesëmarrës në edicionet festive të Vitit të Ri 2020 me potpuri.

Në vazhdim mund ta dëgjoni këngën e re “S’mujn me na nda”.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com