Flamuj dhe stema të KF Ferronikelit, kudo në Drenas

Drenasi është në pritje të fitores së madhe, pothuajse çdo qytetar i këtij vendi është në pritje të ngjarjes së shumë pritur, shpalljes së Ferronikelit kampion i Kosovës në Raiffeisen Superligë.

Nën ethet e pritjes të ditës së nesërme, qytetarët dhe tifozët kanë mbuluar qytetin e Drenasit me flamuj dhe stema të KF Ferronikelit.

Në fotot më poshtë të mund të shihen se si janë mbuluar restorante, shkolla, qendra tregtare, ndërtesa me simbole dhe shkrime të klubit të tyre të zemrës, KF Ferronikelit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT