Fjalët prekëse të shokut për 21 vjeçarin që u shkel për vdekje në Drenas

Arjanit Prokshi, ka prekur të gjithë me postimin që ka bërë për shokun e tij tashmë të ndjerë Xhemal Gashin, i cili vdiq sonte në një aksident trafiku në Drenas.

Prokshi ka shkruar se ndjehet i tronditur me lajmin për vdekjen e Xhemalit, teksa thekson se sot paradite ai ishte i buzëqeshur dhe kush do e besonte se në mbrëmje do të ndërronte jetë.

Postimi i tij i plotë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT