Fjalët e Messit pas spektaklit

 

Sulmuesi legjendar, Lionel Messi, është shprehur menjëherë pas ndeshjes për supersfidën ndaj Bayernit që përfundoi në dobi të katalanasve.
 Argjentinasi arriti që të realizojë një dygolësh në këtë takim që vulosi fatin e këtij takimi.
Dhe në Facebook ai bashk me Ekipin u shfaq duke u shprehur tejet i kënaqur me rezutlatin.
“Ne kemi marrë rezultat të mirë, por nuk kemi arritur ende asgjë. Ende kanë mbetur 90 minuta dhe do të jetë shumë vështirë në Munich. Ne duhet që të jemi të gatshëm për këtë”, ka deklaruar Messi.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT