Fjalët e Ancelottit pas shkarkimit

 

Carlo Ancelotti nëpërmjet Facebook ka falenderuar klubin, tifozët dhe lojtarët për mbështejtje gjatë dy viteve të kaluara në klub.

“Do t’i mbaj në mend këto dy vite fantastike te Real Madridi. Faliminderit klubit dhe futbollistëve për mbështetje/HalaMadrid/”, ka shkruar italiani në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT