Fitore tenistike e Barcelonës (video)

 

Barcelona ka shënuar fitoren e radhës në La Liga, duke deklasuar Getafen me rezultat tenistik,6-0.
Dy gola shënoi Messi, 2 Suarez, nga një gol shënuan Neymar dhe Xavi një eurogol.
Me këto tre pikë të reja, Barcelona shkon në plus pesë pikë ndaj Realit që nesër luan me Almerian.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT