Fitore minimale për Manchester United (video)

 

Manchester United  ka shënuar fitoren e radhës në Premier League.

United ka mposhtur Hull City me shumë vështirësi, teksa goli i vetëm dhe i fitores është shënuar në minutën e 93-të.

Një veprim i bukur i Runit ka gjetur para porte sulmuesin Rashford i cili nuk e pati të vështirë ta shtyjë topin në rrjetë.

Pas tri xhirove, United ka 9 pikë aq sa ka dhe Chelsea./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=vsJSKQJuVQs

- Advertisement -

MË TË FUNDIT