Fitore minimale për Feronikelin

Feronikeli ka shënuar fitore minimale si nikoqir ndaj Arbërisë me rezultat 1-0.

Golin e vetëm për Niklin e shënoi Albert Dabiqaj në minutën e 42′.

Nikli me këtë fitore arrinë në kuotën e 15 pikëve dhe renditet në vend të gjashtë në renditjen tabelare të Superligës./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT