Fiton Bayerni por në finale shkon Atletico Madridi (video)

 

Athletico Madrid është në finale të Ligës së Kampionëve pas rezultatit të përgjithshëm 2-2.

Bayerni mposhti në ndeshjen kthyese Atleticon me rezultat 2-1, por nuk i mjaftoi pasi në ndeshjen e parë kishte pësuar humbje me rezultat 1-0.

Golat për Bayernin i shënuan Alnoso dhe Lewandowski, kurse për Atleticon shënoi Griezman.

Athletico e pret në finale fituesin e duelit Real-City./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=XOpmPobICU8

 

https://www.youtube.com/watch?v=tKcEVbEw6I0

https://www.youtube.com/watch?v=7Bo2unYQHwk

- Advertisement -

MË TË FUNDIT