Fiton Barcelona, Messi bën show (video)

 

Barcelona ka shënuar fitore në udhëtim te Barcelona me rezultat 2-0.

Golat për Barcelonën i ka shënuar Lionel Messi (x2) dhe Luis Suarez.

Pas kësaj xhiro, Barcelona ka 31 pikë, 3 më pak se Real Madridi./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=ODRJ_CNgnrg