Fitojnë Reali dhe Dortmundi, kjo është renditja në grup (video)

Reali ka fituar me vështirësi ndaj Sportingut me rezultat 2-1 me golat e Varane dhe Benzema në fund të takimit.

Për vendasit Silva 10 minuta para fundit të takimit barazoi në 1-1.

Dortmundi ka “deklasuar” Legian me rezultat 8-4!

Pas pesë ndeshjeve të zhvilluara në grupin F, kryeson Dortmundi me 13 pikë, dy më shumë se Reali në vend të dytë./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x532g5m_goal-raphael-varane-sporting-cp-0-1-real-madrid-22-11-2016-champions-league_sport

https://www.dailymotion.com/video/x532lcz_goal-adrien-silva-sporting-cp-1-1-real-madrid-22-11-2016-champions-league_sport

https://www.dailymotion.com/video/x532lsq_goal-karim-benzema-sporting-cp-1-2-real-madrid-22-11-2016-champions-league_sport

https://www.youtube.com/watch?v=dC_kU1E8_i4

- Advertisement -

MË TË FUNDIT