“Fito sonte ose mbete pa punë”

 

Ish-mesfushori gjerman, Dietmar Hamann, ka këshilluar trajnerin e Manchester City, që nëse dëshiron ta ruaj vendin e tij te Sitizens duhet ta mposhtë Barcelonën dhe të kualifikohet në raundin tjetër të Ligës së Kampionëve.
“Manchester City duhet të bëj të pamunderën dhe të mposhtë liderin aktual të Spanjës nëse ata dëshirojnë që të kualifikohen më tutje. Pellegrini duhet të mendoj mirë se si skuadra të fitoj pasi sipas mendimit tim ky është shansi i vetëm nëse ai dëshiron qëndrim të mëtutjeshem në stolin e M.Cityt”, ka thënë ish-mesfushori i Liverpulit.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT