Fiorentina në sulm për sulmuesin shqiptar

 

Skuadra e Fiorentinës është vënë në “sulm” për dy lojtarët e Bazelit, Shkëlzen Gashi dhe Fabian Frei.

Tranjeri portugez, Paulo Sousa i ka “rekomanduar” klubit italian dy përforcime nga Bazeli, mesfushorin Frei dhe sulmuesin shqiptar, Gashi.

Kartoni i mesfushorit ka vlerën e 5 milionëve eurove, aq sa dhe i sulmuesit të kuqezinjëve- shkruan Goal.com.

gashi

- Advertisement -

MË TË FUNDIT