Finalja shkon në vazhdime

 

Nuk kanë mjaftuar 90 minutat e rregullt për ta zgjidhur fituesin e finales së Euro 2016.

Portugalia dhe Franca kanë barazuar 0-0 me raste të mira shënimi nga të dyja ekipet. Madje Franca pati një rast të mirë në fund me Zhiniac por që goditi vetëm shtyllen.

Sipas rregullores duhet të luhen dy herë nga 15 minuta, dhe nëse edhe këtu s’ka fitues do të duhet që me penallti të zgjidhet fituesi./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT