“Finalja”, Pires parashikon penaltitë

 

Ish futbollisti francez, Robert Pirez, ka dhënë parashikimnin për ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve.

Për ish-mesfushorin e Arsenalit, Juve-Barca do të mbyllet 1-1 (Teve-Messi), dhe vetëm ekzekutimi penaltitë do ta vendosin fituesin e këtij takimi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT