Fifi ‘ndez’ atmosferën në koncert në Ferizaj, fut bakshishin e majmë në gjoks

Fifi së fundi ka mbajtur një koncert në Ferizaj.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka mbajtur koncertin e saj në Ferizaj ku atmosfera ishte ‘ndezur’ mjaft shumë teksa të gjithë po këndonin dhe kërcenin me këngët e saja.

Në një moment gjatë koncertit ajo është paraqitur me një bakshish të majmë në gjoksin e saj teksa po vazhdonte interpretimin e këngëve ‘hit’, duke argëtuar publikun e shumtë që ndodhej në lokal.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT