Fevziu: Sot jemi të vrarë dhe të turpëruar

Lidhur me ngjarjen që tronditi opinionin publik mbrëmjen e djeshme, ka reaguar edhe gazetari Blendi Fevziu.

“Ky cift te rinjsh ceke erdhen te vizitojne bukurine e alpeve shqiptare dhe te provojne mikpritjen tone. I vrane dhe i masakruan me gjase per ti grabitur. Dy jete qe besuan ne turizmin shqiptar nuk jane me. Ndersa vrasesi ose vrasesit ende levizin te lire. U prehshin ne paqe te rinjte qe e deshen Shqiperine e mos gjetshin qetesine kriminelet. Shteti duhet te veproje shpejt sepse sot jemi vrare te gjithe nga pak. Dhe jemi turperuar te gjithe shume” (sic.), shkruan Fevziu në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT