Festa e çmendur për personin e veçantë të Morena Tarakut

Morena Taraku ka ndarë pamje nga një festë që është organizuar për një person shumë të veçantë për të.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku njihet si një person shumë i afërt me njerëzit.

Ajo ka shoqëri rreth vetes dhe një prej miqve të afërt të Morena Tarakut është Eroniti. Ky i fundit e ka festuar ditëlindjen dhe shoqëria i kanë organizuar festë të veçantë.

Morena i ka publikuar disa pamje ndërsa e ka uruar publikisht mikun e saj të zemrës./lajmi.net

- Advertisement -

MË TË FUNDIT