Ferronikeli rikthen Artan Berishën si drejtor klubi, dikur kishte suksese të mëdha

Përveç ardhjeve të reja në futbollistë, FC Feronikeli është përforcuar edhe në aspektin administrativ.

Artan Berisha dhe Ragip Veseli janë edhe zyrtarisht pjesë e klubit, me besimin e plotë të presidentit Ramaj në ta.

Dyshja Veseli dhe Berisha pritet ti japin freski klubit, pas një edicioni jo të mirë në sezonin 2019/20.

Ragip Veseli vjen në pozitën e zëvendës Presidentit të klubit, ndërsa Artan Berisha në cilësinë e Drejtorit të Përgjithshëm.

Pas ardhjes në bord të Ragip Veselit dhe Artan Berishës, klubi nga Drenasi pritet të sjellë futbollistë me emra të mëdhenjë në skenën vendore dhe ndërkombëtare.

Gjatë javës priten edhe zyrtarizime të reja në aspektin sportiv, tek skuadra e Niklit.

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT