Ferronikeli nesër mund të shpallet kampion

 

Ndeshja derbi në mes Ferronikelit dhe Hajvalisë mund ta vendos edhe kampion e Superligës për këtë sezon.

Skuadra nga Drenasi me fitore ose barazim mund të shpallet kampion, por nëse Besa mposhtet nga Prishtina.

Ku kanë mbetur edhe 3 xhiro në fund të Superligës, Ferronikeli ka 6 pikë më shumë se Besa./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT