Ferronikeli-Drenica pa fitues

 

Ka përfudnuar pa fitues (0-0) ndeshja e parë gjysmëfinale në mes të Ferronikelit dhe Drenicës në Prizren.

Raste shënimi patën dyja ekipet, por rrjetat mbeten të pa prekura.

Ndeshja e kthimit luhet më 6 maj në stadiumin e “Bjaram Aliu” në Skenderaj.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT