Feronikeli blindon edhe katër futbollistë

Feronikeli vazhdon ti blindoj lojtarët me të cilët u shpall kampion këtë vit, duke vazhduar kontratat me ta.

Sonte Feronikeli vazhdoi kontratat edhe më katër futbollistë, me Xhevdet Shabanin, Haxhi Shalen, Burim Qorrin dhe Mendurim Hotin.

Në ditë në vazhdim Nikli do të vazhdojë kontratat edhe me futbollistët tjerë si dhe do të shikoj mundësinë e transferimit të ndonjë futbollisti cilësor./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT