Fero tregon se çfarë i ka ndaluar Arbenitës

Reperi ka befasuar të gjithë me deklaratën.

Fero ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Vizioni i pasditës’ ku është hapur edhe për jetën e tij private, dhe tregon se çfarë i ka ndaluar Arbenitës.

Reperi nga Gjilani ka bërë të ditur se arsyeja që Arbenitën nuk e shohim në intervista është ai, Fero i ka ndaluar bukuroshes intervistat dhe për këtë ka një arsye.

“Po është e vërtet unë e ndaloj Arbenitën të dalë në intervista. Arbenitën nuk e shihni nëpër intervista, as nuk do ta shihni nëse unë nuk e shoh të arsyeshme. Dua me të tregu që edhe unë 2-3 muaj të tjerë, më intervista në jetë nuk bëj. Duhet të paguhem shumë shtrenjtë për me ardhë në intervistë”, u shpreh reperi Fero.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT