Ferizaji-Drenica mbyllet me këtë rezultat

Drenica ka importuar tri pikë nga udhëtimi në Ferizaj.

Skuadra nga Skenderaj ka fituar me rezultat minimal 1-0.

Goli e fitores e ka shënuar A. Thaci në minutat shtesë të pjesës së parë.

Pas kësaj fitorje, Drenica renditet e gjashta me 8 pikë. Kurse Ferizaji ka 6 pikë dhe renditet e dhjeta në renditjen tabelare të IPKO Superligës së futbollit kosovar./Drenicapress

LEXO EDHE: Gjashtë gola në duelin KEK-u – KF Drenica

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com