Feriz Shala nga AAK, kandidati për Kuvend Komunal të Skenderajt: Me guxim e vendosmëri do të punojmë për një Skenderaj modern (VIDEO)

Feriz Shala, kandidati për Asamble Komunale të Komunës së Skenderajt nga radhët e Aleancës për Adhmerinë e Kosovës,  kërkon votën e qytetarëve të Skenderajt.

Feriz Shala i cili kandidon nga lista e AAK-së me numër 2 për Kuvend komunal të Skenderajt: tha se do të punojë shumë që Skenderaj të jetë një vend modern dhe i zhvilluar. Shala tutje shtoi se Skenderajt i duhen njerëz të zot dhe punëtor që punojnë për të mirën e qytetarëve të Skenderaj.

Duke qenë këto parime të mijat, unë kam nderin të kërkojë votën tuaj për asamble komunale.

Ju ftojmë të ndiqni videon e plotë të kandidatit Feriz Shala.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT