Fëmija ankohej për dhimbje, ja çfarë i nxorën mjekët nga barku (Foto)

Në Raipur të Indisë, një fëmijë ka vuajtur dhimbje të mëdha barku, shkaku i një furçe të dhëmbëve që e kishte përpirë pa dashje.

Më pas nga frika e prindërve Keshav Sahu, nuk ka pasur guxim që të tregojë të vërtetën, por vetëm është ankuar.

Pasi është shtrirë në spital, mjekët kanë kërkuar që pesëvjeçarit t’i bëhet fotografimi me rreze X, meqenëse nuk kishte asnjë simptomë të ndonjë sëmundjeje.

Fotografimi i thellë ka treguar se ai e ka brushën te fshikëza e urinës dhe duhet t’i nënshtrohet një intervenimi urgjent.

Pas operimit, Sahu e ka rimarrë vetën nga plastika e gjatë 15 centimetra që i bënte presion në bark.

a2

a3

- Advertisement -

MË TË FUNDIT