FC Feniks vs FC Flamurtari, është finalja e turneut ”Adem Jashari”

Finalja e madhe e Turneut ndërkombëtar në Futsall ”Adem Jashari”2015, i takon dy rivalëve  nga Drenasi përkatësisht Vlora, FC FENIKS vs FC FLAMURTARI.

Finalja  do të zhvillohet të  merkurën nga  ora 17-15 në Prishtinë, në Pallatinë e Rinisë dhe të Sporteve.

Rezultatet e gjysmëfinales ishinë këto :

Fc Benago vs Fc Flamurtari 1-3

Fc Feniks vs Fc Besa 5-2

Ndërsa ndeshja për vendin e 3-të zhvillohet nga ora 15-00 ku takohen :
Fc Benago vs Fc Besa

Për të gjithë ata që deshirojnë  ti shikojnë këto përballje  shumë interesante, Hyrja është GRATIS.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT