Fatmir Matoshi “braktisë” Pacollin, shkon te Haradinaj?! (Foto)

Kreu i AAK-së, Ramush Hardinaj e ka takuat sot nënkryetarin e Kamenicës, Fatmir Matoshin, i cili është kryetar i degës së AKR-së në Kamenicë.

Dy fotografi të publikuara nga ‘tv kamenica’, shihen Haradinaj dhe Matoshi gjatë një takimi, mirëpo nuk bëhet e ditur se çfarë kanë biseduar.

Indeksonline mëson se Matoshi që një kohë të gjatë ka ofertë nga kreu i AAK-së, mirëpo një ofertë e tillë deri me tash ishte refuzuar. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT